Blog FİLTRELE
Blog yazısı Watches And Wonders Geneva Became the Meeting Point for Watch Lovers in 2021!için resim

Watches And Wonders Cenevre, 2021’de de Saat Tutkunlarının Buluşma Noktası Oldu!

Dünyanın önde gelen saat fuarı Watches and Wonders, pandemi nedeniyle büyük ölçüde dijital dünyaya taşınmış olsa da, horolojinin önde gelen isimleri on gün boyunca bir araya getirmeyi başardı! 

Watchandwonders.com’u ziyaret eden 110.000’e yakın tekil kullanıcının yanı sıra sosyal medya, bloglar ve diğer çevrimiçi platformlarda #watchandwonders2021 etiketini içeren 360.000’e yakın içerikle Watches and Wonders 2021, rekor bir kitleye ulaştı.

Yaklaşık 40 seçkin saat markasının yer aldığı fuarda, dünyanın en iyi saat kreasyonlarıyla birlikte yepyeni modeller de ziyaretçilerle buluştu. Nefes kesen tasarımlar ve son teknoloji mühendislik, saat dünyasının en yenilikçi sanat eserlerini saat tutkunlarına Watches and Wonders aracılığıyla sundu. Elbette, saat dünyasına yön veren isimler, ünlü gazeteciler ve bloggerlar da, fuarda kendi “en iyiler” listelerini yapmakta gecikmediler. Türkiye’de resmi satış temsilcisi olduğumuz Cartier, Panerai ve IWC’nin de pek çok modeli bu listelerde boy gösterdi. Panerai Submersible Blu Abisso Automatic 42mm Bronze PAM01074 ve Piccolo Due Madreperla, Cartier Ballon Bleu 40mm 18k Pink Gold ve Tank Must ile IWC Big Pilot Perpetual Calendar, fuarın ve saat tutkunlarının gözdeleriydi.

Şimdi gözler Şangay’daki etkinliğin sonuçlarına çevrilmiş durumda. Bakalım saat endüstrisi, 12 aylık kapanmanın ardından yeni hikayeler yazma yolunda önemli adımlar atabilecek mi?

back to top
FİLTRELE