Panthere De Cartier

PANTHÈRE DE CARTIER

A quintessential jewelry watch: magnetic, wild, feline and free.

2000
Gösterim
/
11

Cartier Panthere

Cartier Panthere modelinin ilki 1904 yılında tasarlanmıştır. Bu zarif model Cartier firmasının sembolü olan panterden ilham alır. Elmas ve altın kullanılarak tasarlanan Panthere modelleri yuvarlak ya da dörtgen kasalı seçenekler sunar. Mücevher lüksünü en iyi yansıtan Cartier tasarımlarıdır. Koleksiyonda çok yüksek değeri olan saatler olduğu gibi günlük kullanıma uygun modeller de vardır. Beyaz altın, sarı altın, gül rengi veya bicolor gibi renk seçenekleri bulunur.

Pırlanta ya da elmas gibi değerli taşlarla süslenmiş üst düzey Cartier Panthere modellerinin değeri olduğu kadar imajı da oldukça yüksektir. Panterin zarif ve asil yürüyüşünü andıran tasarım çizgisi tüm modellere yansır. Paslanmaz çelikten olan modellerde de ikonik tasarım dikkat çeker. Markanın Panthere saat koleksiyonunu Entropia sahnesinde görebilir, sanatsal sunumla inceleyebilirsiniz.

Asaletin Zarafete Dönüştüğü Cartier Panthere Saat Modelleri

Panthere modellerini üç farklı statüde inceleyebilirsiniz. Birincisi çok yüksek değerde olan 200’ün üzerinde elmasla süslenmiş modellerdir. İkincisi daha mütevazı bir lüksü yansıtan altın ve elmas birlikteliğidir. Üçüncüsü ise paslanmaz çelik ve altın kombinasyonu olan modellerdir. Rêves de Panthères 279 elmasla süslenmiş, otomatik manüfaktür ile çalışan çok lüks bir modeldir. Mücevher saat tasarımları Panthere koleksiyonunun en değerli üyeleridir. 18 ayar altından üretilen ve safir taşla süslenen model ise daha orta düzey bir modeldir. Asil ve zarif tasarım ikonu olan Cartier Panthere modellerinden bazıları dünyanın en değerli saatleri arasında yer alır. Cartier mücevher ustalığını bu koleksiyonda konuşturur. Hem kadın hem de erkekler için elmas süslemeli model seçenekleri mevcuttur. Markanın geleneksel mücevher sanatını ortaya koyduğu Panthere modellerini Entropia dünyasında keşfedebilirsiniz.

Elmas Süslemeli Lüks Cartier Panthere Saatler

Panthere koleksiyonunda mücevher sanatını ortaya koyan çok değerli ve zarif modeller sunar. İlk kez 1904 yılında tasarladığı bu modeli yıllar içinde modern sanatsal yorumlarla geliştirmiştir. Elmas detayı her modelde değişkenlik gösterir. 600 elmas kullanılan modeller de vardır. Cartier Panthere modelleri mücevher saat statüsündedir. 27 mm – 37 mm boyutlarında kasa boyutlarına sahiptir. İnce, zarif ve oldukça etkileyici tasarımlarıyla Panthere modellerinde yüksek değerde mücevher saat seçenekleri bulunur. Hem kadın hem de erkekler için zarif tasarımlarda ikonik tasarım çizgileri öne çıkar. Mücevher saat olarak dikkat çeken Panthere modelleri elmas süslemelerle derini arttırır. Entropia lüks saat dünyasında cartier marka çok şık saat modellerini bulabilir ve yüksek değerde, göz kamaştırıcı dünyanın en lüks saatlerini keşfedebilirsiniz.

back to top
FİLTRELE