Karşılıklı Satış Sözleşmesi

SATICI BİLGİLERİ

  • St.Regis Hotel, Mim Kemal Öke Caddesi No:35/1, 34367 Maçka-Şişli / İstanbul
  • +90 212 222 2280

Kullanım Koşulları

Bu intenet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Abacus saat ticaret a. ş. sorumlu değildir. Abacus saat ticaret a. ş. , sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Abacus saat ticaret a. ş. işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Abacus saat ticaret a. ş., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu intenet sitesi Abacus saat ticaret a. ş.’in kontrolü altında olmayan başka intenet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Abacus saat ticaret a. ş., bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Abacus saat ticaret a. ş., bu intenet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile intenet sitesindeki tüm bilgi, resim, Abacus saat ticaret a. ş. markası ve diğer markalar, www.entropia.club alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Intenet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Intenet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir intenet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Abacus saat ticaret a. ş.’in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Abacus saat ticaret a. ş., dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

back to top
FİLTRELE