Çap
Kayış
Kasa
Fiyat Aralığı
En Az: TRY262000
En Çok: TRY1628000
IWC Portugieser

PORTUGIESER

With a design that is as crisp as it is timelessly modern, the IWC Portugieser has turned into an icon of watchmaking.

2000
Gösterim
/
16

IWC Portugieser

IWC’nin ikonik saat modeli Portugieser ilk kez 1930’lu yıllarda üretilmiştir. Bugün Portugieser koleksiyonunda karmaşık işlevli saatlerden sade ve zarif saatlere kadar çok geniş çeşitlilikte model seçenekleri bulunur. Gemi kronografı tasarımı bu modellerin belirgin karakteristiğidir. Platin, kırmızı altın ya da paslanmaz çelikten üretilen modellerde kadran tasarımları da farklı alternatifler sunar. Bir saatçilik şaheseri olan Portugieser Sidérale Scafusia, yıldız haritası ve yıldız zamanı işlevlerine sahiptir.

IWC Portugieser modelleri hem birer mühendislik harikası hem de estetik tasarımıyla sanatsal saatlerdir. Dakika, tekrarlama, sonsuz takvim, kronograf, tourbillon, saat ve dakika sayacı gibi işlevsel özellikleri bulunan tasarımlar vardır. IWC tarafında yüksek saat standartlarında üretilen lüks ve zarif Portugieser modellerine Entropia güvencesiyle ve ayrıcalıklarıyla ulaşabilirsiniz.

IWC Portugieser Koleksiyonundaki Mükemmel Saat Modelleri

Kusursuz mühendislik ve yaratıcı sanatsal tasarımın birlikteliğini sunan IWC Portugieser saat koleksiyonunda birbirinden çekici model seçenekleri vardır. Portugieser Chronograph Classic modelinde öne çıkan özellik 89361 manüfaktür mekanizmadır. 68 saat güç rezervine sahip olan b modelde flyback işlevi bulunur. Kırmızı altın ta da paslanmaz çelikten kasa seçenekleri tercih edilebilir. IWC Portugieser modellerinde spor saat olarak karşımıza çıkan Portugieser Yacht Club Chronograph; flyback işlevi, 89361 manüfaktür mekanizma, 68 saat güç rezervi ve 60 metreye kadar su geçirmezlik özellikleriyle dikkat çeker.

Portugieser Automatic modelinde kronograf işlevi yoktur ancak tasarım yine gemi kronografına benzer. 7 günlük güç rezerviyle güçlü işlevselliğe sahip olan modelde safir cam kasa mevcuttur. Portugieser Grande Complication 20 işlevli çok özel bir tasarımdır. Ay evresi, sonsuz takvim, dakika tekrarlama ve kronograf gibi işlevlere sahiptir.

IWC Portugieser Koleksiyonun Göz Bebeği Portugieser Sidérale Scafusia

Portugieser Sidérale Scafusia karmaşık mekanizmasıyla yıldız gününü bilme gibi özellikler sunar. Sabit ivmeli tourbillon, yıldız zamanı göstergesi, sonsuz takvim gibi işlevlere sahiptir. Tasarım süreci 10 yıl süren bu özel saat modelinden marka yılda sadece 1 ya da 2 kez üretir. IWC Portugieser koleksiyonunun göz bebeği olan bu şaheser gün doğumu ve gün batımını da gösterir. Kasası beyaz altın, kırmızı altın, platin olarak tercih edilebilir. Bu saatle gökteki yıldızların yerini bulmak da mümkündür. Yüksek saatçiliğin tepe noktalarından biri olarak kabul edilen bu tasarımda karmaşık mekanizma detayları kullanılmıştır. Estetik tasarım olarak da mekanizma mükemmelliği tamamlanır. Nadir bulunan bu saatçilik şaheserine ve diğer Portugieser saat modellerine Entropia galerisinden göz atabilirsiniz.

back to top
FİLTRELE