Çap
Kasa
Kayış
Fiyat Aralığı
En Az: TRY164000
En Çok: TRY444000
IWC Portofino

PORTOFINO

Blending timeless elegance with a touch of glamour, the IWC Portofino reflects the sophisticated lifestyle of the Mediterranean.

2000
Gösterim
/
14

IWC Portofino

Geride bıraktığımız 30 sene içinde IWC Schaffhausen’in en başarılı gruplarından biri olduğu ispatlayan IWC Portofino kadınlar ve erkekler arasındaki popülerlik eşitliğini koruyor. Zarafetin çekicilikle buluştuğu yer alan IWC Portofino için karakteristik detaylarıyla gerçek Akdeniz ruhunun en iyi temsilcilerinden biri denebilir. Sofistike yaşam tarzını yansıtan IWC Portofino ile sadelikten ileri gelen gerçek şıklığı keşfedin.

IWC Portofino Koleksiyonu

Basitleştirilmiş zaman imgeleri ve ince ibreleriyle son derece sade bir imaja sahip olan IWC Portofino için zarafet kavramının en üst noktası demek mümkün. Klasik modellere duyulan ilgi gün geçtikçe artarken, zamansız dizaynların minimalist kasa tasarımıyla desteklenmesi büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Sırt gravürünün yer aldığı modeller, Ligurya kıyılarına doğru yelken açarak balıkçı kasabalarını ziyaret ettiğinizi hissettiriyor. Romen rakamlarının klasik şıklığıyla desteklenen bu stil, IWC koleksiyonlarının lüks saat tercihlerinde kalıcılaşmasına destek oluyor.
IWC Portofino son dönemde altın kasa geleneğinin sürdürüldüğü modellere horolojik özelliklerin eklenmesiyle kendinden bahsettiriyor. Öte yandan paslanmaz çelik kasanın güven veren fonksiyonelliği ise seneler sonrasında dahi koleksiyonun favoriler arasında yer almasını sağlıyor. Lüks saat mirasını tamamlayan ikonik detayları keşfetmek için en ideal yer olan IWC Portofino modelleri aracılığıyla sizi özgün Schaffhausen tarzıyla tanışmaya davet ediyor.

IWC Portofino Model Özellikleri

Portofino Limanı’na girdiğiniz anda sizi karşılayan eşsiz panoramadan ilham alınarak tasarlanan IWC Portofino özel bir yaşam tarzına vurguda bulunuyor. Sahillerin büyüsünü bileklerinize taşıyan koleksiyonun öne çıkan isimleri arasında IWC Portofino Automatic modeli oluyor. Farklı renk kombinasyonlarını keşfetmenize imkan tanıyan gerçek timsah derisi ile bambaşka bir stil kazanan model, otomatik kullanım pratikliğinin ötesine geçerek altın kasa tasarımıyla tüm dikkatleri çekmeyi başarıyor.
Koleksiyon içerisinde farkını gösteren bir diğer alternatif ise IWC Portofino Chronograph olurken, model paslanmaz çelik kasa tasarımıyla farklı bir tarz sunuyor. Gümüş kaplama kadranın eşlik ettiği timsah derisi kayış dizaynı, yine bu ürün grubunda da kendini belirgin şekilde gösterirken, renk ve malzeme kombinasyon alternatiflerini geçerliliğini koruyor.
IWC Schaffhausen Portofino saat fiyatları konusunda bilgi almak için online kataloğumuzu değerlendirebilir, kişiselleştirilebilir eklentileri farklı bir alışveriş deneyimiyle test etmek için ödüllü mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Limitli sayıda üretilen modellerden markanın karakteristik izleriyle ikonikleşen serilere kadar, seçkin yaşam tarzınızı ifade ederken renk ve materyal seçimlerinizle kişisel zevkinizi yansıtmanıza olanak tanıyan tüm IWC tasarımları için siz de Entropia’da yerinizi alabilirsiniz.

back to top
FİLTRELE