Cartier

12
Gösterim
/
85

Cartier Kol Saati

Kralların kuyumcusu ve kurumcuların kralı olarak ün yapmış Cartier, dünyanın en prestijli mücevher üreticilerinden birisidir. Lüks bir saat markası olmakla birlikte Cartier pırlanta ve değerli taşlarla mücevherler tasarlar. Yüksek modada güçlü etkileriyle marka ikonik saat tasarımlarında modern ve sanatsal koleksiyonlar sunar. Lüksün ve zarafetin simgesi olan Cartier saat modelleri, eşsiz estetikleriyle bir aksesuardan fazlası olarak sizi her zaman mükemmelliğe davet eder. Yüksek saatçilikte sanatsal estetiği benimseyen Entropia Cartier kol saati koleksiyonlarını sizlerle buluşturur. Bir sanat galerisi ruhuna ve tasarımına sahip Entropia butik sahnesinde Cartier’in özel koleksiyonlarını incelerken modern klasikler ve yenilikçi yaklaşımları bir arada görebilirsiniz.

Mükemmellik ve Sanatsal Zarafet Cartier Kol Saati Koleksiyonları

Yüz yılı aşkın süredir lüks saat üretiminde mükemmellik standartlarını elinde tutan Cartier zarif ve üstün tasarımlar sunar. Ballon Bleu De Cartier koleksiyonunda saat kasaları 18 ayar altından üretilirken 12,64 karat ağırlığında değerli taşla süslenir. Bu koleksiyonun yuvarlak kasalı şık saatlerinde 28 mm büyüklükte kadın modelleri, 48 mm büyüklükte ince kasalı erkek modelleri bulunur. Ballon Bleu serisindeki saatlerde kurma tepesinde mavi safir veya spinel kullanılır. Pasha De Cartier saat koleksiyonu Fas Marakeş Paşası’ndan ilham alır. Hikâyeye göre Marakeş Paşası Cartier’den özel bir saat sipariş etmiştir.

Su geçirmez, vidalanmış tepe koruma kapağına sahiptir. Serinin bazı modellerinde beyaz altın bazı modellerinde elmas süslemesi dikkat çeker. Tank koleksiyonu kurma tepesinin ucundaki safir taşla öne çıkar. Eşsiz tasarıma sahip dörtgen kasası olan Tank modelleri Birinci Dünya Savaşı’ndaki tankların ön paletlerinden ilham alınarak tasarlanmıştır. Cartier Santos dünyanın ilk kol saatidir. Bu ikonik model 1904’den beri üretilir. Öne çıkan bu koleksiyonların dışında kusursuz estetik ve mekanik gizemi yansıtan birçok Cartier koleksiyonunu Entropia güvencesiyle inceleyebilir, güvenle satın alabilirsiniz.

Efsane Olmuş Cartier Kol Saati İkonik Modeller

Santos dünyanın ilk gerçek erkek kol saati unvanına sahiptir. Bu ikonik tasarım karakteristik bir dörtgen kasasıyla dikkat çeker. Santos tasarımı ikonik bir model olarak neredeyse hiş değişmemiştir. Sadece mekanizme ve materyallerde değişiklikler yapılmıştır. İkonik Tank modellerinde eğimli Romen rakamları, mavi akrep ve yelkovan gibi özellikler ilk tasarımdan beri aynıdır. Yüksek saat işçiliğinin en güzel örneklerinden olan Cartier Pasha modellerinde Manuel kurmalı tasarımlar ikonik ve nadirdir. Nadir bulunan, ikonik Cartier kol saati modellerini Entropia sahnesinde görebilir yüksek estetik, işçilik ve lüks detayları keşfedebilirsiniz.

back to top
FİLTRELE