Cartier For Her

WOMEN’S WATCHES

From the timeless Santos to the ethereal Ballon Bleu to the exquisite Maillon, Cartier has created a plethora of original fine watches for women over the years. Discover the exceptional timepieces that stand for elegance, beauty, and precision.

24
Gösterim
/
82

Cartier Kadın Saat

Mücevher sanatında ve yüksek saatçilikte dünyanın saygı duyduğu Cartier markası kadınlar için özel saat modelleri tasarlar. Tank, Santos, Ballon Bleu, Pasha ya da Panthere gibi koleksiyonlarda kadın saat tasarımlarının özel bir yeri vardır. Mücevhere benzeyen süslü kol saatlerini ve ikonik Cartier modellerini bu koleksiyonlarda bulabilirsiniz. Gül rengi altından, elmasla süslü ince ve zarif Cartier saat modelleri çok popülerdir. Kraliçelere taç tasarlayan Cartier, mücevher saat konusunda kadınların kalbini kazanacak tasarımlar sunar. Cartier mücevher saatler sadece lüks değil aynı zamanda asaletin ve zarifliğin değişmez adresidir. Fransız asaletini, bu kült markanın tasarım çizgisinde rahatlıkla görebilirsiniz. Sanatsal tasarım detayları ve elmas süslemelerle Cartier kadın saat modellerini Entropia dünyasında keşfedebilirsiniz.

Kraliçelerin Mücevhercisi Cartier’den Zarif Ve Şık Kadın Saat Modelleri

Paris modanın doğduğu şehirdir. Parfüm ve saat gibi bu günün vazgeçilmezleri ilk kez bu şehirde ortaya çıkmıştır. Cartier Paris’te 150 yıldır var olan bir markadır. Kadınların kraliçeler gibi hissetmesini sağlayan mücevher saatler tasarlar. Çünkü zaten geleneğinde kraliçelere mücevher tasarlamak vardır. Cartier kadın saat koleksiyonlarında mücevher sanatının en güzel örneklerini görme şansınız var. Kasa stili, saat rengi, kadran ve mekanizma değişken olmakla birlikte Cartier ikonik tasarım özelliklerini taşır. Çok lüks elmas süslü modeller de günlük kullanıma uygun modeller de vardır.

Altın ve elmas materyallerinin sıklıkla kullanıldığı kadın Cartier saatlerde işlevsel özellikler de bulunur. Tank Americaine modeli kadın saatlerde öne çıkan modellerden biridir. 21 mm’lik çok ince ve minimal tasarımları ya da daha büyük kasalı tasarımları değerlendirebilirsiniz. Bu ünlü markanın zarif ve şık kadın saat modellerini Entropia ayrıcalıklarıyla inceleyebilir, yüksek değerde lüks ve sanatsal modellerle tanışabilirsiniz.

Cartier Kadın Saat

Kadınlar için Cartier 150 yılı aşkın süredir mücevher tasarlar. Yüz yılı aşkın süredir de kol saati üretir. Kadınların mücevher tutkusunu en iyi anlayan marka olarak Cartier kadın kol saati modellerinde oldukça farklı seçenekler sunar. Mücevherin saat mekanizmasıyla sanatsal uyumunu en güzel örneklerde ortaya koyar. Cartier kadın saat modellerinde mekanizma ustalığının, yüksek saat işçiliğinin ve mücevher işleme sanatının izlerini görmek mümkündür. Yüksek saatçilikte ustalar arasında yer alan Cartier’de göz alıcı kadın saatleri dikkat çeker. Entropia sizlere bir sanat galerisi ruhuna sahip lüks saat sunumu yapar. Cartier’in inanılmaz güzellikte mücevher süslü kadın saat modellerini Entropia’da bulabilir zarif ve şık seçenekleri sanatsal sunum farkıyla inceleyebilirsiniz.

back to top
FİLTRELE