HAKKIMIZDA

Entropia

Pazarlama ve görsel sanatların bütünleşmesiyle “mağaza” kavramı bir dönüşüm geçirirken, İstanbul’da bu değişimi temsil edecek donanımlı bir butik açıldı: Lüks saat sektöründe türünün ilk örneği.

DETAYLAR

360° SANAL TUR

BLOG

4 Ağustos 2023 Cuma

PIAGET’NİN LÜKS MİRASI BODRUM’A GELİYOR

Mükemmel işçiliğin zamansız zarafetle buluştuğu Piaget dünyasına hoş geldiniz. Piaget’nin lüks markalardan oluşan ailemize katılacağını ve sadece Bodrum Mandarin Oriental Hotel’deki Piaget mağazamızda
12 Haziran 2023 Pazartesi

Entropia, Roger Dubuis Açılışı ile Haute Horlogerie Dünyasının Zirvesine Ulaşıyor.

Entropia, Roger Dubuis saatlerinin Türkiye'deki ilk yetkili satıcısı olma onuruna layık görüldüğünü duyurmaktan heyecan duyuyor. Bu önemli olay hem Entropia hem de Roger Dubuis için önemli
4 Mart 2022 Cuma

Watches and Wonders Geneva 2022’ye Hazır

Geçtiğimiz yıl korona virüs önlemleri gölgesinde kalan ve bir türlü yapılacağı tarih kesin bir şekilde yayınlanmayan Watches and Wonders, 2022 yılında Cenevre için hazırlanıyor.

Günümüz pazarlamacılığının yalnızca ürün ve hizmet tanıtımların odaklanmaktan çıkarak ruha ve karaktere özgü deneyimleri merkezine alması, Entropia için benzersiz bir ilham kaynağıdır. Yalnızca İstanbul’da değil, tüm dünyada yaşanan değişimle artık saatçiliğe yönelik beklentiler tamamen farklı bir noktadadır.

Saatlerin yalnızca bir aksesuar veya zaman göstergeci olmaktan öteye geçerek prestiji ifade etmede ve tarzı bütünlemedeki önemi, bu modern ve butik pazarlama anlayışıyla bir araya gelerek Entropia kültürünü yaratır. Kimliğinizi ifade etmedeki en büyük yardımcınız olan saatler, Richemont Group bünyesindeki Cartier, IWC ve Panerai tasarımları aracılığıyla sizinle buluşturulmaktadır. Ayrıca Humans since 1982 projelerinden Clock Clock saatlerini de bulabileceğiniz yer olan Entropia, deneyim, yaratıcılık, üstün estetik zevkler, benzersiz teknik detaylar ve lüks ifadesinin kesişim noktası olan tasarım zirvesinde konumlanır.

Farklı markaların bir arada yer aldığı buluşma noktası olan mağazamız ise sıradan mekân algısının çok ötesinde, akılda kalıcı enstalasyonlarla dolu bir sanat galerisi olarak hizmet eder. Lüks ve yüksek saatçilikte bir ilke imza atarak Aralık 2019’da İstanbul’da açılan mağazasında uluslararası sanat galerileri ve sanatçılarla yaptığı iş birliklerini ortaya koyan Entropia, perakende konseptlerini sorgulatan yaklaşımıyla adını aldığı aykırı enerji teorisinin çizgisinden gider. Tanıttığı markaların kült stilini ve ikonik yapısını birer sanat eseri olarak lanse etmeyi başaran Entropia’da unutulmaz bir saatçilik ve alışveriş deneyimi yaşamak isteyen herkes için yer var.

back to top
FİLTRELE