IWC SCHAFFHAUSEN SAATLERİ

In 1868, the American watchmaker and entrepreneur Florentine Ariosto Jones travelled from Boston to Switzerland and founded the ‘International Watch Company’ in Schaffhausen. His visionary dream was to combine advanced American manufacturing methods with the craftsmanship of Swiss watchmakers to make the best pocket watches of his time.

Click below to register, become a member of My IWC, and benefit from a 6-year extension to the standard 2-year international limited warranty.

Discover My IWC

IWC Pilot

PILOT’S WATCHES

Conceived as navigation instruments for aviators, IWC Pilot’s Watches are the quintessential tool for modern-day explorers.

TÜMÜNÜ GÖR
IWC Pilot

PORTUGIESER

With a design that is as crisp as it is timelessly modern, the IWC Portugieser has turned into an icon of watchmaking.

TÜMÜNÜ GÖR
IWC Pilot

PORTOFINO

Blending timeless elegance with a touch of glamour, the IWC Portofino reflects the sophisticated lifestyle of the Mediterranean.

TÜMÜNÜ GÖR
IWC Pilot

AQUATIMER

Engineered as a professional instrument for divers, the IWC Aquatimer is equally suitable for any adventure on dry land.

TÜMÜNÜ GÖR
IWC Pilot

DA VINCI

A haven for technical innovations and high complications, the IWC Da Vinci is also appreciated for its unique aesthetic.

TÜMÜNÜ GÖR
IWC Pilot

INGENIEUR

Thanks to a combination of elegance and sportiness, the IWC Ingenieur is an understated and highly versatile timepiece.

TÜMÜNÜ GÖR

IWC Saat

İsviçreli saat üreticisi International Watch Company (IWC) 1868 yılına uzanan köklü bir geleneğe sahiptir. Top Gun ve Spitfire gibi IWC saat modelleri markanın kült pilot saatleri arasında yer alır. Markanın saatlerinde birinci sınıf işçilik ve mekanizma detayları öne çıkarken tasarımlarında altın, çelik, titanyum, bronz, seramik gibi farklı materyaller tercih edilir. Dress Watch koleksiyonları dünya genelinde klasik olmuş modeller sunar.

Pilot saatleri Da Vinci koleksiyonu, Portofino veya Portugieser koleksiyonu gibi ikonik seriler markanın mükemmel imajının oluşmasında büyük öneme sahiptir. Mekanik gizemi ve sanatsal estetiği benimseyen Entropia olarak sahnemize sadece dünyanın en iyilerini çıkarıyoruz. Mükemmel imajın simgesi olan IWC koleksiyonlarını Entropia güvencesiyle inceleyebilir, sanat eseri değerindeki tasarımları keşfedebilirsiniz.

Kült Klasiklerin Modern Yorumlarıyla IWC Saat Koleksiyonları

IWC Heritage ve Classic koleksiyonlarındaki modeller eski pilot saati klasiklerinin devamı niteliğindedir. Titanyumdan üretilen Heritage modellerinde üç ibreli tasarımlar ve dünya saati işlevi olan tasarımlar bulunur. Portugieser koleksiyonunda karmaşık komplikasyonlar ve usta işçilik dikkat çeken özelliklerdir. Karmaşıklığı zarafetle buluşturan Portugieser modellerinde sonsuz takvim, tourbillon, kronograf gibi işlevler bulunur. Portofino koleksiyonundaki IWC modelleri sade ve şık Dress Watch modelleridir. Bu koleksiyondaki ürünler arasında otomatik veya manuel kurmalı tasarımlar tercih edilebilir.

Altın ya da paslanmaz çelik kasalı olan bu modeller elmasla süslenerek şık tasarımı ortaya koyar. İngenieur koleksiyonun en önemli özelliği ikonik tasarımlarının manyetik alana karşı dirençli ilk saat modellerinden olmasıdır. Aquatimer koleksiyonu ise 2 bin metreye kadar su geçirmeyen profesyonel dalgıç saati modelleri ve 300 metreye kadar su geçirmeyen kullanışlı modelleri sunar. 18 ayar kırmızı altından üretilen tasarımları bulunur. IWC kült saat modellerinin çağdaş yorumlarını Entropia’da bulabilir, koleksiyonları inceleyerek amaca uygun lüks saat tercih edebilirsiniz.

Değişken Marka Tarzını Yansıtan Da Vinci IWC Saat Modelleri

Bağımsız bir koleksiyon olan Da Vinci koleksiyonu 1969’dan beri değişken tarzlarda yeniden sunulur. 18 ayar kırmızı altından ya da paslanmaz çelikten üretilen Da Vinci modellerinde kasa boyutları 36 mm ve 44 mm arasında değişir. Ay evresi göstergesi, tourbillon, kronograf, sonsuz takvim gibi özellikler farklı modellerde farklı şekillerde yer alır. Daha lüks standartlara sahip altın kasalı ve elmas süslemeli özel tasarımları da vardır. Da Vinci, Top Gun, Portugieser, Heritage veya Portofino gibi IWC saat koleksiyonlarını Entropia sahnesinde görebilir, ince sanatsal detayları inceleyerek lüks saat tercihi güvenle yapabilirsiniz.

back to top
FİLTRELE