Blog FİLTRELE
Blog yazısı PANERAI IS NOW THE ‘OFFICIAL TIMEKEEPER’ OF THE PRADA CUPiçin resim

PRADA CUP ‘RESMİ ZAMAN TUTUCUSU’ PANERAI

36’ncı America’s Cup’ın Challenger Selection Series ayağını oluşturan PRADA Cup 15 Ocak-24 Şubat 2021 tarihleri arasında Yeni Zelanda’nın Auckland

şehrinde gerçekleşecek. PRADA Cup, uluslararası yelkenli yarışlarının en eskilerinden biri olan 36’ncı America’s Cup’a uzanan yoldaki son aşama. PRADA Cup’ın “Resmi Zaman Tutucusu” ise tarihinde ilk kez bu görevi üstlenen Panerai olacak. Bu ortaklıkla, cesur deneyimlerin paylaşılmasının yanı sıra, yarışta yine deniz tutkusunun kutlandığı yepyeni bir bölüm açılacak.

Panerai markasının tarihinde ilk kez “Resmi Zaman Tutucusu” görevini üstleneceği 36’ncı America’s Cup’ın Challenger Selection Series ayağını oluşturan PRADA Cup yarışı, America’s Cup’ın Mart 2021’deki finalinde “Defender” unvanına sahip Emirates New Zealand ekibine karşı hangi takımın mücadele edeceğini belirleyecek. Cesur ve ezber bozan deneyimlere imza atan bu iki markanın ortaklığı ve Panerai’nin ilk kez üstleneceği bu görev ile ilgili olarak markanın CEO’su Jean-Marc Pontroué yaptığı açıklamada, ‘PRADA Cup’ın Resmi Zaman Tutucusu görevini üstlenmenin gururunu yaşadıklarını’ belirtirken, ‘teknoloji ve mühendislik arasındaki etkileşimlerden, ileri teknoloji ürünü uygulamalara dek bu ortaklığın markanın yenilikçi ruhunu doğrudan yansıttığının’ altını çizdi.

back to top
FİLTRELE