Blog FİLTRELE
Blog yazısı NEW ‘TOY’ FROM HARLEY FOR URBAN LIVINGiçin resim

HARLEY DAVIDSON’DAN YENİ KENT OYUNCAĞI

Kült motosiklet markası Harley Davidson geçtiğimiz günlerde yeni projesini duyurdu. Serial 1 Cycle, markanın ilk elektrikli bisiklet üretimi olacak. Yeni proje adını Harley Davidson’ın 1903 yılında piyasaya sunduğu ilk motorsiklet olan “Serial Number One”dan alıyor. Prototipinde klasik kahverengi deri ile geleneksel Davidson stilini yansıtan özel tasarım ‘e-bike’ın 2021’ın ilk aylarında yalnızca markanın belirli mağazalarında satışa sunulması bekleniyor.

Geçtiğimiz yaz aylarında ortaya çıkan pandemi krizi ve çevre sorunlarına karşı artan hassasiyet, bisikletlere ve elektrikli araç kullanımına olan ilgiyi artırdı. Her iki ulaşım alternatifi de artık kent yaşamının en sağlıklı, çevreci, şık ve keyifli seçenekleri arasında başta geliyor. Bu küresel trend karşısında sessiz kalmayan ve bir süre önce elektrikli bisiklet ve motosiklet dünyasına adım atan BMW, Audi, Mercedes-Benz gibi otomotiv markalarının ardından, Harley Davidson da pazara giriş yaptı.

Geçtiğimiz günlerde duyurduğu yeni ‘e-bike’ projesi Serial 1 için henüz teknik özellikler açıklanmasa da, yayınlanan prototip görselleri araç hakkında bilgi veriyor. Parlak siyah renkte, rahat bir çerçeve üzerine oturan klasik kahverengi deriden gidon ve retro beyaz lastikler, konforlu ve şık bir yeni kent oyuncağının habercisi.

Serial 1 elektrikli bisikletlerin 2021’den itibaren doğrudan müşteriye ve yalnızca belirli Harley Davidson mağazalarından satışının yapılması bekleniyor.

back to top
FİLTRELE