Blog FİLTRELE
Blog yazısı The Clockclock 24, Manufactured By Humans Since 1982, Is available at the Entropia Storeiçin resim

By Humans Since 1982 Tarafindan Üretilen Clockclock 24 Entropia Mağazasında

1982 senesinde İsveç’te dünyaya gelen Per Emanuelsson tarafından 2009 yılında kurulan Humans since 1982, kurulduğu günden bu yana benzersiz tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Stüdyo artık çok daha büyük bir ekiple, çok daha benzersiz çalışmalar ortaya çıkartıyor.

Tasarımları arasında saatlerin oldukça önemli bir yere sahip olduğu Humans since 1982’nin tasarımı Clockclock24 ismiyle satışa sunulduğundan bu yana hem saatlere hem de sanata ilgi duyan kişiler tarafından en çok aranan ve sahip olmayı istedikleri bir ürün olmayı başardı.

Tüm dünyada oldukça ilgi toplayan bu model, artık Entropia mağazalarında!

Clockclok24’ü bu kadar benzersiz yapan şey, onun klasik, analog saatlerin bir birleşiminden meydana gelirken, dijital bir göstergeye dönüşerek, oldukça yenilikçi bir anlayışla tasarlanmış olmasıdır. Her dakika değişiminde, analog parçalar, klasik hareketler yapmak yerine, bütünsel bir anlayışla, diğer parçalarla uyumlu bir hareket sağlayarak dijital bir göstergeye dönüşüyor. Böylece zamanın ilerlemesini hem merak uyandıran hem de görsel olarak oldukça yüksek bir zevke sahip bu saat modeli üzerinden takip etmek oldukça heyecan verici bir hal almış oluyor.

Clockclock24, tercihe göre 12 saatlik ya da 24 saatlik zaman dilimlerine uygun olarak gösterge panelinin düzenlenmesine olanak sağlıyor. Tüm parçaları oldukça yüksek kaliteli malzemeden imal edilmiş, 48 farklı motor hareketiyle oldukça hareketli ve dikkat çekici bir ürün olarak saat severlerin beğenisine sunulmuştur.

Entropia mağazası sıradan saatçiliğin çok ötesinde olduğunu satışa sunduğu bu modelle yeniden kanıtlamış oldu. Mağazadaki pek çok kaliteli saatin yanında sanatsal bir zevkle tasarlanmış bu saati Entropia mağazasından satın alabilirsiniz.

Clockclock24’e sahip olmak sıradan bir duvar saatine sahip olmanın çok ötesinde bir tatmin hissi sunmaktadır.

back to top
FİLTRELE